fbpx
Kontaktujte nás

Napište nám na email nebo přes formulář

Ať už jste zavedená firma, která hledá novou online prezentaci, nebo začínající společnost, která hledá základy, máme pro vás řešení.

Telefon

+420 735 582 939
Každý den 16:00 – 21:00

Email

info@jelldoy.com

Sledujte nás

FAQ

1. Naše zásady
  1. Jsme tvůrci své reality a vnímáme tak i vás.
  2. Vždy dodáme to nejlepší z nás pro vás a vaše zákazníky
  3. Jednoduchost
  4. Win – Win
  5. Dokončení projektu.
2. Doba trvání

Doba vytvoření webových stránek se liší v závislosti na složitosti projektu a požadavcích klienta. Přesnější odhad vám poskytneme po seznámení se s obsahem klienta.

3. Co děláme

Nabízíme kompletní služby v oblasti tvorby webových stránek, zajištění hostingu, popřípadě registraci domény. Uděláme návrh > po schválení s vámi dolaďujeme finální verzi > po dobu 12 měsíců nic neřešíte. V ceně jsme zahrnuli správu webových stránek (zabezpečení, aktualizace, oprava, dostupnost, úpravy). V ceně je zahrnuto 60 minut měsíčně.

4. Jak to děláme

Proces tvorby webových stránek zahrnuje počáteční konzultaci s klientem, návrh a prototyp, vývoj, testování a závěrečnou úpravu.

5. Proč to děláme

Milujeme proces zhmotňování zevnitř ven v podobě nápadu a uskutečnění v realitě > výsledkem jsou vaše webové stránky. Vytváříme webové stránky, abychom podpořili podniky, osoby a projekty, které chtějí být vidět v digitálním světě.

6. Platby

Můžete zaplatit převodem na bankovní účet, hotovostí, zlatem, nebo bitcoinem. Lze to i kombinovat – 50% hotovost, 50% bitcoin. Záleží jen na vás, jak to chcete.